Logo
47-143 Ujazd, Plac 1-go Maja 7
tel.: 604 579 328, 77 404 87 00
 

Głównym celem i założeniem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz maksymalna satysfakcja klienta.


Naszym priorytetem jest aby oferowane produkty w pełni spełniały Państwa oczekiwania. W związku z czym od lat współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi producentami. Nasi pracownicy systematycznie biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach handlowo montażowych organizowanych np. przez Akademię REHAU. Doskonalą swój warsztat w zakresie technik montażu, serwisowania oraz prawidłowej eksploatacji stolarki otworowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Poprzez naszą rzetelność i profesjonalizm na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów w kraju i zagranicą.

Aglomarmur
Powiększenie

Aglomarmur jest produktem przemysłowym powstałym przez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia [ok. 95% masy] ze specjalnymi żywicami poliestrowymi [ok. 5% masy] stanowiącymi spoiwo dla tego materiału. Parapety z konglomeratu marmurowego posiadają szereg zalet:

  • Odłamki naturalnego kamienia powodują, że doskonale imitują parapety z marmuru
  • Wypolerowana powierzchnia parapetu powoduje bardzo efektowny wygląd
  • Odporne na działanie promieni słonecznych
  • Absorbują temperaturę otoczenia co powoduje, że są przyjemne w dotyku
  • Są niezwykle trwałe, odporne na uderzenia i ścieranie

Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie techniczne spełniające bardzo wysokie wymagania użytkowników. Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji.

Panele bramy o gr. 40 i 42mm wykonane są ze stali ocynkowanej i lakierowanej specjalną metodą METCOLOR. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bezfreonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni. Współczynnik przenikalności cieplnej dla panela k=0,4.

Specjalna konstrukcja paneli gwarantuje bezpieczeństwo – przypadkowe ściśnięcie palców rąk przy zamykaniu lub otwieraniu bramy jest niemożliwe.Bramy segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie.